Přírodní versus voňavý

Přírodní versus voňavý

By : -

Přírodní versus voňavý

Každý snad známe ten typ, který zvedne ruku, a z jeho podpaží se line odér, který zabíjí i mouchy v letu. Pak tu máme takové muže, u kterých přemýšlíte, kolik vlastně deodorantů a vůní použili. Připadá vám to, jako když stojíte v parfumérii a ze všech stan to voní úplně jinak, až Vás z toho začne bolet hlava. A nakonec je tu druh muže, který voní pouze sám sebou a není to vůbec nepříjemné.

muž

Typ, co se sice vykoupe, ale nepomáhá to
Jsou muži, kteří i přes veškerou snahu o čistotu těla, nevoní právě nejlépe. Jedná se to, že jejich pach zabije i nejkvalitnější mýdlo a kosmetické produkty. Možné je, že se tito pánové špatně osušili ručníkem a v záhybech kůže vznikají bakterie. Ty mohou spolu s potem vytvořit přímo vražedné ovzduší. Potvrzené je i to, že potraviny, které sníme, jsou vylučovány do kůže a následně potem ven z těla. Proto by měli konzumaci např. pikantních jídel omezit na minimum.
 
Muži, kteří nepracují v kanceláři
Známe ty typy manuálně zručných, kteří nastoupí do prostředku hromadné dopravy a nevoní zrovna košér. Je jasné, že zedník, který pracuje na stavbě od 08:00 ráno do 16:00 odpoledne, nebude vonět zrovna po fialkách. I když použije ráno antiperspirant nebo deodorant, k večeru už nebude právě optimální vedle něj sedět či stát. Samozřejmě, po koupeli tento pach zmizí, ale do té doby otevíráme okna a modlíme se, aby muž již vystoupil.
 
Jen vůně muže
Jsou typy, u kterých jejich pot nevnímáme jako zápach, ale jako něco, co nás přitahuje. Jedná se o pachové žlázy, které produkují výpotek, a ten působí na náš mozek jako afrodiziakum. Když stojíte vedle takového muže, přemýšlíte, jakou vodu po holení či deodorant používá, a ono to není kosmetikou. Za takovým mužem se otočíte klidně i vícekrát, protože je na něm něco zvláštního, tedy jeho pach, který Vás přitahuje.

model
 
A nakonec to nejlepší
Všichni znáte ten pocit, když okolo Vás projde krásná žena, ale táhne za sebou oblak dýmu z parfému. Takové je to i u mužů. Znám pár takových typ, co projdou okolo mě a já jsem schopna na prstech ruky vypočítat, co a kolik toho použili. Je to deodorant, antiperspirant, voda po holení, parfém, někteří i krém na ruce či obličej. Netvrdím, že chlap má smrdět, ale všeho moc škodí. S dobou jdou i změny kosmetiky u pánů, i když nejsem si jistá, že potkávám právě muže. Chvílemi mi tito páni přijdou, jako ženy převlečené do jejich šatů.
 
Říká se: PODLE GUSTA ŽÁDNÝ DIŠPUTÁT. Nikdy jsem neodsuzovala, vždy jsem se snažila nejdříve člověka poznat, ale sama za sebe říkám, lepší je potkat mírného dřevorubce než parfumérii.
 

Přírodní versus voňavý
3.7 (73.33%)3