„Bez“ nebo „s“ realitkou?

„Bez“ nebo „s“ realitkou?

By : -

„Bez“ nebo „s“ realitkou?

…No, toto přesvědčení mu vydrželo od podání inzerátu přibližně tři týdny. První týden se nikdo neozval, pak reagovali různí koumáci, co si vymýšleli prohlídku bytu
 v nesmyslných časech, chtěli snížení ceny z různých důvodů a pořád mu volali do práce nebo naopak pozdě večer domů. Dokonce se opakovaně ozvala paní, která chtěla byt přednostně a levněji z důvodu „vaši mě znali, jsem z jedné vsi a byt opravdu nutně potřebuji“. Pak už toho měl dost a realitku raději využil a rád zaplatil.
dvě ruce
 
Už jste také určitě viděli mnohý inzerát týkající se prodeje nebo koupě nemovitosti, kde byl krátký dovětek. „Bez RK.“ Ale proč vlastně bez realitní kanceláře? Nejčastější odpověď na tuto otázku zní: „Protože nechci utrácet zbytečně peníze a cpát je realitce.“ Tak to je důvod proč „bez ní“. Ale je to opravdu rozumné?
 
Mnohým lidem při slově realitní kancelář naskočí představa bandy realitních makléřů jako osob prahnoucích po tom, zbavit je co nejvíce peněz. Ve skutečnosti to má být tým odborníků, kteří dělají svou práci, rozumí jí a mohou vám být dost prospěšní. A za odvedenou práci samozřejmě požadují odměnu. Jako v každém oboru.
klíč na šňůrce
Dovolte uvést pár důvodů, proč se na realitní kancelář obrátit, proč prodej nebo koupi nemovitosti realizovat „s ní“:
 
 
Šetří váš čas
Rychleji sežene dům nebo byt dle vašich představ. Také rychleji zprostředkuje prodej vaší nemovitosti. Mají přehled o aktuálním stavu trhu s nemovitostmi v dané lokalitě.
 
Šetří vaše nervy
Nemusíte sami podávat inzeráty, stále absolvovat různé telefonáty a zdlouhavé schůzky. Vyhnete se různým nežádoucím emocím při obchodu. Odborníci v oboru mají nadhled a umí jednat i s „problémovými“ klienty.
 
Šetří vaše peníze
S pomocí realitky můžete vaši nemovitost spravovat a využívat jako zdroj příjmů i „na dálku“. Bydlíte- li daleko, v jiné části naší republiky nebo i v zahraničí. Vše zařídí za vás.
 
 
Tak jak se nakonec rozhodnete? Je to jen na vás!

„Bez“ nebo „s“ realitkou?
4.6 (92%)5